Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczają im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W dniu 07.02.2018r. w Świetlicy Wiejskiej w Bojmiu odbył się
Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.
 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najlepszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.  

Czytaj więcej: Przedszkole Dzień Babci i Dziadka

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Szopka Bożonarodzeniowa ogrywa znaczną rolę, jeśli chodzi o narodziny Chrystusa. My, chrześcijanie wyrobiliśmy sobie nawyk, albo i nawet tradycję świąteczną, która mówi, by co roku w czasie adwentu stworzyć szopkę Bożonarodzeniową.
W związku z powyższym w pracę szopki przedszkolnej zaangażowały się Panie z przedszkola wraz z dziećmi i ich rodzicami.

Czytaj więcej: Szopka Bożonarodzeniowa

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. W przedszkolu tworzymy sytuację sprzyjające czynnemu uczestnictwu w tradycji. 15 grudnia mieliśmy zaszczyt gościć rodziców naszych podopiecznych na dniu otwartym. Dzieci wprowadziły nas w magiczną atmosferę śpiewając świąteczne piosenki. Po występach wszystkie dzieci wraz z rodzicami z wielkim zaangażowaniem dekorowali pierniczki.Magia świąt to czas jakby stanął w miejscu 🎄🎄🎄🎄🎁🎁🎁🎁🎁🎁

Czytaj więcej: Dzień otwarty z rodzicami

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

6 grudnia do naszych przedszkolaków oraz zerówki przybył św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

 

Czytaj więcej: MIKOŁAJKI PRZEDSZKOLE , ZERÓWKA 2017

Podkategorie