Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wizyta wolontariuszy w Domu Dziecka "Na Zielonym Wzgórzu"

 

  23-ego marca koordynatorzy : Jolanta Mędza i Agnieszka Izdebska wraz z 27 uczniami nalężącymi do Szkolnego Klubu Wolontariatu w Bojmiu, wyruszyli z wizytą do Domu Dziecka "Na Zielonym Wzgórzu" w Kisielanach. Celem wycieczki było przekazanie wcześniej zebranej żywności i środków higienicznych na potrzeby placówki. Wychowawca jednej z grup wychowanków, pani Wanda Chróściel chętnie zapoznała nas z organizacją i funkcjonowaniem domu oraz warunkami życia dzieci, które są jego mieszkańcami. Na koniec wolontariusze przekazali własnoręcznie wykonane, świąteczne kartki z życzeniami. Spotkanie przebiegało w miłej i ciekawej atmosferze. Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Jolanta Mędza, Agnieszka Izdebska oraz Ewa Matyszczyk