Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 11 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Chorych, ustanowiony przez papieża Jana Pawła II w 75 rocznicę Objawień Fatimskich i 11 rocznicę zamachu na życie Ojca Świętego. Z tej okazji uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali kartki z życzeniami dla chorych. Wolontariusze odwiedzili naszą uczennicę Klaudię Jendę oraz udali się do Ośrodka Zdrowia w Bojmiu, celem złożenia życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

         Wszystkim cierpiącym przekazujemy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia oraz wytrwałości, cierpliwości i nadziei, która nigdy nie gaśnie. Wierzymy, że siła, którą mają pacjenci pomoże walczyć z najcięższą nawet chorobą, a troska, jaką otaczają bliscy i personel medyczny, ukoi każdy ból.