Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

29 stycznia wracamy do szkoły!!

 

Tak, tak, to nie dowcip. W poniedziałek wszyscy wracamy do szkoły! Ferie złośliwie się kończą, choć większość z nas ma pewnie wrażenie, że dopiero się zaczęły. Niestety kalendarz nie kłamie i trzeba będzie znów wstawać rano i ubierać w plecaki swoje półprzytomne ciało. A potem jeszcze tyle godzin w ławce…

Nie trzeba się jednak załamywać. Na szczęście dni robią się dłuższe i coraz bliżej do wiosny. Oczywiście – trochę jeszcze na nią poczekamy, ale to kwestia jakichś dwóch miesięcy. Co więcej, mamy już wystawione oceny i teraz zaczynamy semestr z czystymi kontami (no, prawie wszyscy z nas). To czas na to, żeby wystartować lepiej niż w pierwszym półroczu.

Najważniejsze jednak, że znów spotkamy dawno nie widzianych kolegów (a także nauczycieli J) i będziemy się mogli wymienić z nimi wrażeniami z ferii, pogramy z nimi w piłkę, ping ponga czy po prostu porozmawiamy na ulubione tematy. I jak zawsze będzie super!