Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Święta rodzina z Bojmia w Oleksinie
W święto Objawienia Pańskiego 06.01.2018 r., uczniowie z Teatru Szkolnego „Sreberka” i chóru szkolnego z Zespołu Szkół w Bojmiu na zaproszenie księdza proboszcza A. Witkowskiego wystawiły jasełka w kościele parafialnym w Oleksinie. Przedstawienie zostało przygotowane przez p. Renatę Harasim oraz p. Małgorzatę Jastrzębską. Wspaniałych artystów oklaskiwała bardzo licznie zgromadzona publiczność. 
 

Widzowie o spektaklu wypowiadali się bardzo pozytywnie. Mówili, że są zachwyceni jasełkami, a ponadto wnętrze kościoła skłaniało do wzruszeń i refleksji. Uczniowie mogli zaprezentować swoje liczne talenty aktorskie, wokalne, czy muzyczne. 

W imieniu artystów oraz twórców przedstawienia bardzo serdecznie pragniemy podziękować rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów i zapewnienie dzieciom dojazdu do świątyni. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Ewy Wolińskiej za uszycie pięknych skrzydeł dla wszystkich aniołów. Nie możemy jednak zapomnieć o podziękowaniu za bardzo ciepłe i życzliwie przyjęcie przez zgromadzonych widzów i księdza proboszcza A. Witkowskiego.