Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z wizytą w stolicy

 

 

23 maja uczniowie ZS w Bojmiu pod opieką pań Agnieszki Izdebskiej i Renaty Harasim oraz panów Mieczysława Szkopka i Dominika Czernelewskiego wzięli udział w nietypowej lekcji. Odwiedzili Muzeum Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie, gdzie mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat pierwszej noblistki na świecie, wielkiego naukowca i ciekawego człowieka, jakim była Skłodowska. W kilka godzin później spacerowali już  po terenie parku w Łazienkach podziwiając zabytki, roślinność i prezentujące swoje wdzięki pawie. Wizyta zakończyła się zwiedzaniem z przewodnikiem Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich.

Aby wycieczka była jeszcze bardziej udana, zaplanowano też zabawę w parku trampolin, gdzie uczniowie mogli do woli się „wyskakać” i oderwać od szkolnej rzeczywistości. Głodni i zmęczeni chętnie odwiedzili na koniec restaurację McDonald’s.

Wyjazd był udany, o czym świadczą wypowiedzi samych uczniów.

Dominik Czernelewski

Byłam na wycieczce 23.05.2017 roku. Najbardziej podobał mi się hangar 646 (park trampolin) , w którym skakaliśmy do wielkich gąbek. Marta Grzeszczuk VIB

 Wycieczka 23.05.2017 r. do Warszawy. Atrakcje okazały się ciekawe na przykład, Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie, Pałac na Wodzie i wizyta w Hangarze 646. Wycieczkę uważam za udaną i polecam wszystkim. Wiktoria Bubel VIB

 Najpierw byliśmy w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. Widzieliśmy repliki sprzętu których się używało. Później byliśmy w Łazienkach Królewskich. Był tam piękny ogród. Najlepszy był park trampolin. Daniel Kruk VIB

  Wycieczkę uważam za udaną. Serdecznie polecam, można się naprawdę wyszaleć. Tylko szkoda, że wycieczka taka krótka. Krystian Witkowski VIB