Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wycieczka klas V

W Roztoczańskim Parku Narodowym  i Poleskim Parku Narodowym byliśmy, czyli klasy VA i VB w dniach 12-13 maja 2016 roku. Na wycieczkę pojechaliśmy pod opieką nauczycieli, pani Ewy Matyszczyk, pana dyrektora Dariusza Kucia i pana Dominika Czernelewskiego. 

Tarpany to symbol Roztoczańskiego Parku Narodowego. Rosną tutaj bardzo grube i wysokie drzewa. Zwiedzaliśmy: Muzeum Roztoczańskiego Parku Narodowego, Górę Bukową, Stawy Echo, Aleję Dębów, Jezioro Zaporowe na rzece Sopot.

Symbolem Poleskiego Parku Narodowego jest żuraw. Tutaj oglądaliśmy: Muzeum Przyrodnicze, dąb Dominik.

Wycieczka bardzo nam się podobała

Wiktoria Bubel, Marta Grzeszczuk, Tosia Pieniek z klasy VB. Zdjęcia Sylwia Ornoch z klasy IV